Почетна / Сапуници / Омер е во опасност!

Омер е во опасност!

 

Вечерва повторно ќе уживаме во викенд изданието од најгледаната серија на Балканот, “Љубов и казна”. Вчерашната навидум опуштена епизода заврши со шокантен крај кој навестува нова бура од случувања. Негативецот Јавуз успеа да избега од затворот, а неговата следна мета ќе биде синот на Саваш и Јасмин, Омер. Вечерва не пропуштајте ја драмата во “Љубов и казна”.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Феноменот “Кога лисјата паѓаат” доби нова надсинхронизација на Алфа

Eмотивната семејна драма прикажувана во 2010 и 2011 година на најгледаната телевизија А1 повторно на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!