Почетна / Вебновела / Најава за нова вебновела – ОГАН ВО СРЦЕТО!

Најава за нова вебновела – ОГАН ВО СРЦЕТО!

 

ОГАН ВО СРЦЕТО

 

Најочекуваната вебновела на сезоната.
 
Велот на мистеријата која никого нема да остави рамнодушни…
 
Од огнот се раѓа пламенот на страста.
 
Оган во срцето, наскоро на вашиот омилен портал!

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Научи ме да летам | Enseñame a Volar #055, 056

#55то продолжение                 Беше нешто по полноќ, кога лежеа голи на софата во …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!