Почетна / Забава / Македонскиот медиумски простор збогатен со уште еден сајт – Трендсетери

Македонскиот медиумски простор збогатен со уште еден сајт – Трендсетери

 

Трендсетери е новиот македонски сајт, посветен на гламурот, џет сетот како и новитетите во светот на модата, музиката и светските модни трендови. Сајтот има за цел да ја едуцира македонската јавност што моментно е актуелно во светот на гламурот, високата мода, здравиот начин на исхрана и слично. Со само еден клик ќе влезето во светот на трендсетерите.

 

http://www.trendseteri.com/

 

 

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петар Грашо со трет концерт со симфониски оркестар во Скопје

Концертите на Петар Грашо предизвикаа огромен интерес кај македонската публика како за никој досега, барањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!