Почетна / Филм / Легендарниот „Армагедон“ оваа сабота на Сител

Легендарниот „Армагедон“ оваа сабота на Сител

 

Подгответе се за филмскот спектакл што го освои светот, подгответе се за приказната која изрони илјадници солзи кај гледачите. Животот е краток, а љубовта останувa вечна, но што е она што го носи иднината?

 

 

Најтешкиот ден на земјата може да ги прекине законите на вечноста, најтешкиот ден, ден што ќе днесе страв и ден што ќе создаде херои и ќе роди љубов посилна од се. Судбината на целиот све е неизвесна, астероид со големина на една држава ќе удри во земјата, а начинот да се спречи природната катастрфоа е само еден.

Бен Афлек, Били Боб Тортон, Лив Тајлер и Бен Афлек оваа сабота во неповторливата драма „Армагедон“.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Еротскиот трилер „Страст“ во сабота, 15 јуни, премиерно на Телма

Кристин, шеф во маркетинг агенција, сака да направи се за да биде подобра од нејзината …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!