Почетна / ФОТО / Кој и ја пробуши гумата на Снеже Велков?!?

Кој и ја пробуши гумата на Снеже Велков?!?

 

Популарната водителка Снеже Велков денеска се соочи со она што за секој возач значи кошмар – дупната гума. Но ајде да беше само дупната, предната гума изгледа како исечена со остар предмет.

 

Популарната водителка Снеже Велков денеска се соочи со она што за секој возач значи кошмар – дупната гума. Но ајде да беше само дупната, предната гума изгледа како исечена со остар предмет.

 

 

Ја начекавме кај Националната Арена Филип Втори како се обидува да го реши проблемот. Од она што видовме на лице место не се мачеше многу поради електричната пумпа, но забележавме дека левата предна гума беше поприлично оштетена и тоа како да е употребен остар предмет.

 

 

Станува ли збор за намерно нанесување на штета, или можеби водителката не забележала кога сама налетала на некаков остар предмет не знаеме. Но во секој случај освен тоа што постојано зборуваше на телефон додека се обидуваше да се извади од непријатната ситуација помош на лице место не забележавме.

Епа, Снеже, кој е, кој ли ти гума пробуши?

 

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!