Почетна / Забава / Како изгледа заводникот од „Сексот и градот“

Како изгледа заводникот од „Сексот и градот“

 

Во популарната серија глумеше вистински заводник, чие срце успеа да го скроти единствено Кери Бредшо. Во улогата на Биг ги доби симпатиите на фановите ширум светот, но неговиот денешен изглед ќе ве запрепасти.

 

Погледнете како изгледа денес Крис Нот, на своја 58-годишна возраст.

 

 

 

извор: Курир

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!