Почетна / Телевизија / Големиот брат / Ервин е геј и во куќата на Големиот брат немало секс?

Ервин е геј и во куќата на Големиот брат немало секс?

 

Станарот во куќата на Големиот брат, Ервин, во својот профил наведе дека многумина се сомневаат оти тој е геј. Па според коментарите на социјалните мрежи и коментарите на некои станари во куќата, Ервин ја искористи Стефани која беше во алкохолизирана состојба за да ги избрише сомневањата околу неговата сексуална ориентација. 

 

 

Но дали навистина имаше секс? Милионскиот аудиториум на ова шоу, а и станарите постојано коментираат дека се било сценирано. Во вечерашниот преглед на денот вечерва на Сител телевизија погледнете ги коментарите на Зорица кадешто таа тврди дека Ервин е геј и оти во куќата немало секс. 

 

 

Стефани, пак, моментално е мета на плукање за гледачите на шоу. Во земјата од кадешто доаѓа велат дека е жив срам, нејзиното однесување предизвика и препукување на национална омраза помеѓу поранешните ЈУ држави. Веќе е трети ден, а скандалите непрестајно се нижат.

Вечерва на Сител телевизија не пропуштајте го новиот преглед на денот од куќата на Големиот брат.

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!