Почетна / Забава / Другарот на Моника ја откри вистината за неа

Другарот на Моника ја откри вистината за неа

Сексуалната приказна за малолетничката Моника продолжува да ги шокира Македонците. Имено, откако таа во својата Skype видео-конверзација откри дека на 15 години ја изгубила невиноста и оти искуството било болно, толку болно што не и го препорачува на својата другарка, во приказната се вмеша и наводниот поранешен најдобар другар. Тој вели дека оваа девојка невиноста не ја изгубила на 15, туку на 13 години.

 

„Не рикаше како магарица, ама затоа расчепатена одеше до автобуската“, вели анонимниот дечко. Својата постапка ја оправдува со фактот дека и Моника претходно за него зборувала гадости.

 

видео: Fail.mk

Дали мислите дека сето ова ќе се случеше доколку не постоеја популарните социјални мрежи? Секако дека не. Напредокот на технологијата очигледно негативно влијае врз младината.

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!