Почетна / Живот / Драган Таневски со промоција на книгата „Колекционер“

Драган Таневски со промоција на книгата „Колекционер“

 
Вечерва, 8 декември – клуб ресторан “МКЦ”
 
 
 
 
 
По успехот со книгата „Урбани херои“, писателот Драган Таневски ве поканува на промоцијата на неговата најнова, четврта книга, насловена „Колекционер“.
 
Настанот ќе се случи денес (08.12) во клуб-ресторан МКЦ, со почеток во 19 часот.
 
 
 
Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Иницијативата Охрид ЅОЅ со петиција за спас на Преспанското езеро

Граѓанската иницијатива Охрид ЅОЅ, поддржана од многубројни организации, покрена петиција за спас на Преспанско Езеро …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!