Почетна / Забава / Дали знаете како Бугарка јаде банана?

Дали знаете како Бугарка јаде банана?

Разгледувајќи по тв каналите, една плавуша на „Фен ТВ“ ни го задржи вниманието. Ни помалку, ни повеќе, таа во еротски сцени јаде банана, а гледачите на истата телевизија ова можат да го видат сред бел ден.

За македонскиот народ ова е вулгарно, безобразно и неетички, но за Бугарите ова е секојдневие. Додека во Македонија се блокираат видеа како „Неодолива“ на Елвир Мекиќ, а „Промотеј“ се буди во гаќи, на Бугарите сред бел ден им се сервираат голи газиња и порно сцени.

Во продолжение ве оставаме да го погледнете целиот видео запис за песната „Буба лази“ на Крум, Дебора и Кристиана…

 

 

Автор | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!