Почетна / Забава / Гулабицата промовираше нова песна!

Гулабицата промовираше нова песна!

 

На Вале Гулабица очигледно не и беше доста сето исмевање што го доби на сметка на нејзиниот „талент“, па повторно излезе со нов спот за една од своите песни. Самонаречената пејачка овој пат направила цела приказна околу нејзиното запросување во спотот. Ќе се најде ли некој што ќе дојде за неа?

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!