Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат казнува – сите се номинирани!

Големиот брат казнува – сите се номинирани!

 

Како резултат на непочитувањето на правилата во куќата на Големиот Брат пред се заради не носење на микрофони, шепотење, носење на очила за сонце во куќата, зборување за продуцентскиот тим, зборување за номинациите, а и вербални закани кон состанарите, Големиот Брат им соопшти на жителите во куќата дека сите се номинирани.

Тоа значи дека во понеделник сите се потенцијално исфрлени од куќата, a имунитет ке добие само оној кој на натпреварот „Балкан Сонг контест“ ке победи. И овој пат гласовите од гледачите дадени преку смс порака одат во хуманитарни цели.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!