Почетна / Сапуници / Вилијам Леви на плажа – лични фотографии!

Вилијам Леви на плажа – лични фотографии!

 

 

Тој е најзгодниот латино актер а таа, покрај тоа што е најсреќната сопруга на светот, важи и за најзгодната латино актерка.

 

 

Вилијам Леви повторно го покажа своето извајано тело на плажите во Мајами, каде што беше фотографиран заедно со Елизабет Гутијерез, со која има две деца. Вилијам наскоро ќе може да го видите на филмското платно, а до тогаш уживајте во неговата последна теленовела „Бура во срцето“ каде што најчесто се појавува гол од половината нагоре.

 

 

 

 

Бергер |ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на Канал 5 останаа без нежниот глас на Рејхан од „Ветување“

Гласот што ја надсинхронизира главната хероина на турската сапуница “Ветување” (Канал 5) е променет. Се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!