Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Тепачката меѓу Невена и Синди

Видео | Тепачката меѓу Невена и Синди

 


Иако се шпекулираше дека „Големиот брат“ нема да дозволи во етер да се емитува насилството од куќата, сепак во најновиот преглед на денот ја видовме целосната тепачка меѓу Невена и Синди. „Простакуша една, проста простакуша“, велеше Синди додека  по главата си доби тупаница од Невена, а богами нејзината празна глава остана и без пар влакна. Во прилог е видео со тепачката.

 

Иако се шпекулираше дека „Големиот брат“ нема да дозволи во етер да се емитува насилството од куќата, сепак во најновиот преглед на денот во целост ја видовме тепачката меѓу Невена и Синди. „Простакуша една, проста простакуша“, велеше Синди додека по главата си доби тупаница од Невена, а богами нејзината празна глава остана и без пар влакна. Во прилог е видео со тепачката.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!