Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Станарите почнаа да се плукаат меѓусебно во куќата на Големиот брат

Видео | Станарите почнаа да се плукаат меѓусебно во куќата на Големиот брат

 

Последните случувања во куќата на Големиот брат ги шокираа гледачите ширум Балканот. Станарите почнаа секојдневно да ги кршат основните правила на однесување и нивниот понатамошен престој во истата е неизвесен.

 

 

Зорица и Мирјана повторно се скараа, но овој пат беа насилни. Зорица почна да ја плука Мирјана додека ја навредуваше со најпогрдни зборови на што оваа и враќаше со иста мера. Дали Големиот брат ќе ги дисквалификува овие две станарки гледаме вечерва во новиот преглед на денот на Сител телевизија.

 

 

Zorica treba bit diskvalificirana? #VelikiBrat

A video posted by VELIKI BRAT 2015 (@bigbrothervb) on Oct 10, 2015 at 5:05am PDT

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!