Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Сораја и Синди испотени во теретана

Видео | Сораја и Синди испотени во теретана

 

Поранешните станарки во куќата на „Големиот брат“, Сораја и Синди, ја искористија моменталната слава и снимија секси видео во теретана коешто ја „запали“ машката популација на Балканот. Во прилог е видеото.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!