Почетна / МК Сцена / Видео | Слушнете ја најновата песна на Каролинa Гочева

Видео | Слушнете ја најновата песна на Каролинa Гочева

 

“Зборови немам” – нова песна на Каролина и Дуке Бојаџиев

 

 

Ексклузивно, ви ја претставуваме најновата песна на Каролина Гочева. Песната е дело на Дуке Бојаџиев. Нема што повеќе да се коментира кога две вакви големи имиња се сплотени во песна – ремек дело.

Слушнете и сами :

 

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Откажан „Мозаик“, парите за карти може да ги рефундирате

Организаторот на МОЗАИК фестивал заедно со артистите на настанот одлучи да го одложи концертот во …

error: Содржината е заштитена!