Почетна / МК Сцена / Видео | Слушнете ја најновата песна на Каролинa Гочева

Видео | Слушнете ја најновата песна на Каролинa Гочева

 

“Зборови немам” – нова песна на Каролина и Дуке Бојаџиев

 

 

Ексклузивно, ви ја претставуваме најновата песна на Каролина Гочева. Песната е дело на Дуке Бојаџиев. Нема што повеќе да се коментира кога две вакви големи имиња се сплотени во песна – ремек дело.

Слушнете и сами :

 

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лешочки Фолк фест 2021 во пресрет на Голема Богородица

Во петок на 27.08.2021 г. во 20ч. во пресрет на големиот православен празник Голема Богородица, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!