Почетна / Телевизија / Видео | Нашата Мартија растури, Гоца ѝ се поклони, Милан плачеше

Видео | Нашата Мартија растури, Гоца ѝ се поклони, Милан плачеше

 

Мартија блесна и на крајот самата заплака

 

Новата македонска ѕвезда е родена. Мартија Станојковиќ од Куманово со божествен изглед и божествен настап на “Пинкови ѕвездички” се пласираше во петтиот круг од натпреварувањето. Девојчето ја испеа “Writing’s on the wall” од Сем Смит (песната од најновиот Џејмс Бонд) и успеа да го добие сите гласови.

 

 

 По интерпретацијата, Гоца стана за да ја прегрне, ѝ се поклони и ѝ кажа дека подобро нешто ниту видела ниту слушнала во нејзиниот живот. Од настапот на нашата учесничка, Милан се расплака, а што кажаа другите, ќе видиме на Сител во недела во 21 часот.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Не одете право, одете криво за името да ни е живо“

Добар ден, добро јуначе. Срце ми плаче шо не можам да се вклучам. Но еве …