Почетна / Забава / Без долна облека, со раширени нозе!

Без долна облека, со раширени нозе!

Благодарение на својот провокативен изглед, Сораја Вуќелиќ повторно го сврте вниманието на јавноста кон себе. Откако премиерно се емитуваше спотот во кој таа за првпат пееше, гледачите излегоа со став дека Сораја на својот бел фустан му дозволила да покаже премногу.

 

 

Покрај тоа што спотот веднаш стана вистински хит поради фактот дека во него се појавува Сораја и оти тоа е нејзината прва песна, се појави и нов момент што дополнително ја зголеми популарноста на спотот. Имено, на една минута и педесет и осум секунди, додека Сораја го носи белиот фустан со голем шлиц, таа почнува да ги шири нозете и покрај тоа што не носи долна облека. Тешко е да се каже дали овој потег е направен намерно или случајно, како и да е уживајте во кадрите.

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!