Почетна / Серии / Ангели | Откриен идентитетот на Џеј и на професорот

Ангели | Откриен идентитетот на Џеј и на професорот

 

„АНГЕЛИ“
од понеделник до петок во 11 часот на Сител

 

 

Следната недела во хит серијата „Ангели“ се открива мистеријата околу господинот Џеј. Гледачите конечно ќе дознаат кој од дечките во иднината прераснува во човек опасен за опстојувањето на светот. Исто така се открива и идентитетот на професорот. Лус конечно сфаќа дека нејзините роднини не и мислат лошо и почнува да соработува со нив. Откако Тијаго дознава дека професорот е всушност Тијаго од иднината, во разговор со него дознава дел од случувањата после враќањето во 2009. година. Во враќањето низ времето ќе видиме ликови како Пас, Хустина и Каридад. Не очекува недела полна со магични случувања.

 

 

 

 

 Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Белгиската верзија на познатата „La casa de papel“ на Сител по полноќ

Од понеделник до петок во 00.30 часот на Сител место “Тhe Librarians” ќе се емитува …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!