Почетна / ФОТО / Александра Накова во Ноќта на вештерките

Александра Накова во Ноќта на вештерките

 

Популарниот празник беше предизвик и за ѕвездата од „Survivor“. Низ следните фотографии што самата ги сподели, погледнете како Александра Накова ја обележа Ноќта на вештерките.

Зар не и е прекрасна маската?

 

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!