Почетна / Сапуници / Заврши првата сезона од потресната драма „За семејството“ на Канал 5

Заврши првата сезона од потресната драма „За семејството“ на Канал 5

Трогателната турска драма “За семејството” заврши со емитување со првата сезона на Канал 5 телевизија. Епизодите кои се прикажуваа последните денови се последни прикажани и во Турција, па затоа и гледачите во Македонија ќе треба да почекаат до новите продолженија од нивната омилена потресна приказна.

Од утревечер, од 21 часот со продолжено времетраење ќе се прикажува маратонската сапуница “Аманет”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Миран од „Дива“ се враќа во нова урнебесна комедија на Канал 5

“Луда Куќа”, нова семејна комедија на Канал 5 телевизија. Додека ги следите последните епизоди од …

error: Содржината е заштитена!