Почетна / ФОТО / Според Сител, оваа седмица ќе има две среди со различни температури

Според Сител, оваа седмица ќе има две среди со различни температури

Мала техничка грешка во временската прогноза на телевизија Сител за малку смеа за добра ноќ. Уживајте во двете среди 🙂

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Бугарската серија на Алфа доби слика од турска серија

Од понеделник до петок во 20.20 часот на Алфа се емитува медицинската драмска сапуница “Украден …

error: Содржината е заштитена!