Крај за "Бруско" на Сител? Гледачите останаа без омилената утринска доза на поинаква и квалитетна драма

bruskoukinataokt20201

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Не плачи, мамо“ – нова кратка и топла приказна на Канал 5

На местото на психолошкиот трилер “Невиност”, Канал 5 ја носи кратката, но топла приказна која …

error: Содржината е заштитена!