Почетна / Серии / Серијалот „Underworld“ со Маријана ван Зилер од 7 април на Nat Geo

Серијалот „Underworld“ со Маријана ван Зилер од 7 април на Nat Geo

По големиот успех на документарниот серијал „Илегална трговија“, наградената новинарка и добитничка на „Еми“ во категоријата документарни програми, Маријана ван Зелер, од 7 април ќе пристигне на каналот NATIONAL GEOGRAPHIC.

Не пропуштајте секоја недела во 22:00 часот специјално издание на ова возбудливо ТВ шоу наречено „Подземје“.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шпионската серија за „Американците“ секоја ноќ на Сител телевизија

Oд понеделник (13 мај) на Сител телевизија во полноќниот термин започнува со прикажување познатата серија …

error: Содржината е заштитена!