Џан ќе го глуми ликот на пиратот Сандокан во новата верзија на серијата

canyamanialeksandrosandokan15012

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Руската серија со македонски актери повторно во етерот на МТМ

По една година по премиерата на националната Алфа, руската мини серија „Кум“ се прикажуваше и …

error: Содржината е заштитена!