23 декември 2023 (сабота), 22.15 часот - Телма телевизија

orelottelma221220231

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ова лето на Телма се забавуваме и готвиме со „Кујната на Луана”

Опкружена со роднините и гостите кои сакаат добра храна, Луана го зема своето волшебно стапче …

error: Содржината е заштитена!