Оваа криминална серија ќе ги импресионира сите љубители на класична детективско-форензичка истрага. Навлегувајќи во умовите, „Менталист“ ќе ги реши најстрашните злосторства и ќе игра ментална игра во текот на истрагата

mentalisttelmaod20jan1

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Руската серија со македонски актери повторно во етерот на МТМ

По една година по премиерата на националната Алфа, руската мини серија „Кум“ се прикажуваше и …

error: Содржината е заштитена!