Почетна / Забава / Лукас Скот од „One Tree Hill“ стана пропалица

Лукас Скот од „One Tree Hill“ стана пропалица

 

Многу млади дами беа вљубени во шармантниот Лукас Скот од тинејџерската серија „One Tree Hill“ којашто на Сител телевизија се емитуваше под името „Вечерна еуфорија“, додека овој актер сеуште беше млад, русокос и убав како кукла. А што се случува сега кога младиот срцекршач се појави во шокантно издание?

 

 

Актерот Чад Мајкл Муреи на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм постави фотографија од себе во издание кое ги изненади неговите фанови. Чад, на оваа социјална мрежа осамна како стара, забрадена и запуштена верзија од себе, но нема причина за грижи. Русокосиот Лукас не го стори тоа намерно, туку снима за филмот „Other People’s Children“, па за потребите на улогата во овој филм тој го промени изгледот.

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Луксузниот бренд ,,Елена Лука” го носи својот гламур во Њујорк!

Десетгодишниот јубилеј означува една нова ера за етаблираниот моден бренд Елена Лука и македонската мода …