Почетна / Забава / Лукас Скот од „One Tree Hill“ стана пропалица

Лукас Скот од „One Tree Hill“ стана пропалица

 

Многу млади дами беа вљубени во шармантниот Лукас Скот од тинејџерската серија „One Tree Hill“ којашто на Сител телевизија се емитуваше под името „Вечерна еуфорија“, додека овој актер сеуште беше млад, русокос и убав како кукла. А што се случува сега кога младиот срцекршач се појави во шокантно издание?

 

 

Актерот Чад Мајкл Муреи на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм постави фотографија од себе во издание кое ги изненади неговите фанови. Чад, на оваа социјална мрежа осамна како стара, забрадена и запуштена верзија од себе, но нема причина за грижи. Русокосиот Лукас не го стори тоа намерно, туку снима за филмот „Other People’s Children“, па за потребите на улогата во овој филм тој го промени изгледот.

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!