"Крај" - од понеделник до петок на А1 операторот - премиерно во 22.20 часот, репризи во 09.20 часот наутро и 16.50 часот попладне

sonnatdcnovaser1

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова документарна емисија за Скопје секој ден на Телма и Алсат

Почитувани Скопјани, пред нас е нов ден. Слшпнете ја оваа приказна за Скопје, градот на …

error: Содржината е заштитена!