Номиниран за најдобар странски филм на 87. доделување на Оскарите. Холандската драма на Телма ќе ја гледате во недела, 25 јуни со почеток од 19.45 часот

lusijab230620231

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Посетете ја „Школата за готвење на Марта Стјуарт“ на МРТ 1

Инспирирана од истоимениот бестселер, во серијата „Школата за готвење на Марта Стјуарт“ лично Марта им …

error: Содржината е заштитена!