Вторник, 31 октомври 2023 година - 21 часот, МТВ 1

grejsodmonako311020231

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Четврток навечер на МРТ 1 – биографската драма за „Џеки Кенеди“

Филмот ја следи Џеки Кенеди (Натали Портман) во деновите кога таа била прва дама на …

error: Содржината е заштитена!