Почетна / Серии / Комичната романса „Smothered“ – предлог серија на SkyShowtime

Комичната романса „Smothered“ – предлог серија на SkyShowtime

Добрите шоуа овозможуваат извонредно искуство за гледачите да уживаат во возбудливи приказни во и празнично да се релаксираат. Со порастот на платформите за стриминг и достапноста на ТВ сериите, омилените серии ни се на дофат на раката. За овие празници повеќечасовно непрекинато гледање на добри филмови, шоуа и серии ќе може да си ги овозможиме на SkyShowtime.

Smothered

Семи е независна млада жена која раскрстува со апликациите за романтични состаноци, а Том е маж со топло срце кој си го носи својот багаж од минатото. Уморна од постојаните и досадни романтични издигнувања и падови, Семи смислува план да има тринеделна „афера“ со Том, а потоа да се раздели. Планот не излегува баш според очекуваното. Серијата маестрално ги балансира неизвесноста и драмата, држејќи ги гледачите занесени со неочекувани пресврти и емоционална длабочина.

Овој волшебен период гледачите ќе имаат можност да се поврзат споделувајќи ги впечатоците од овие одлични серии, да разговараат за патувањата и животните предизвици на ликовите и да се одморат од секојдневните стресови. Затоа, побрзајте и регистрирајте го вашиот профил на https://www.skyshowtime.com/mk и уживајте во бескрајните часови врвна забава!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Напнатата британска трилер серија „Лажго” од овој викенд на Сител

Лора е паметна и посветена наставничка, која скоро излегла од една љубовна врска и сега …

error: Содржината е заштитена!