МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сарп од „Инсајдер” купи нова куќа, сосед ќе му биде Кузеј од „Браќата”

Сарп од „Инсајдер“ му станува комшија на Киванч Татлитуг. Како изгледа новата куќа на Чагатај …

error: Содржината е заштитена!