Почетна / Филм / Хали Бери во трилерот „Киднапирање“ на 2 ноември на МТВ 1
Четврток, 2 ноември, 21 часот - првиот канал на Македонската телевизија

Хали Бери во трилерот „Киднапирање“ на 2 ноември на МТВ 1

Во САД, на секои 40 секунди исчезнува по едно дете. Никогаш не размислувате дека тоа може и вам да ви се случи. Додека не се случи.

Сама и уплашена, Кејт ( Хали Бери) не сака да им го препушти на киднаперите животот на нејзиниот син. Во клучниот момент таа решава да возврати. Во напнатата трка со времето, Кејт ништо не може да ја спречи во спасувањето на синот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Неделно попладне на МТВ 1 со акционата комедија за „Агентот Коди Бонкс“

Средношколецот Коди Бенкс не сака ништо повеќе од она што го сака секој друг тинејџер: …

error: Содржината е заштитена!