Од понеделник (4 декември) на Телма телевизија во терминот за српски серии, 22.15 часот

nevistakrv291120232

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Илјадници свеќи на сцената на Филхармонија за „Candlelight“

Овој петок илјадници свеќи ќе ја осветлат сцената на Македонската филхармонија на премиерното издание на …

error: Содржината е заштитена!