Од понеделник до петок на Дизи каналот со титл на македонски јазик

nevinostnasitel3009202211

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ара Маликиан во Скопје – концерт во „Македонска филхармонија”

На 18-ти октомври во Скопје, со почеток од 21 часот, на сцената во „Македонска филхармонија” …

error: Содржината е заштитена!