Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од сабота 22.11.2014

Најдобрите македонски твитови од сабота 22.11.2014

 

Најдобрите твитови од 22.11.2014  

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интимен концерт на „Фрајле” на 16-ти март во „Македонска филхармонија”

ористејќи ги своите три гласа, маркантната појава и различниот сензибилитет, членките на новосадскиот бенд „Фрајле” …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!