Почетна / Серии / Зана, домаќинка и сопруга во „На терапија“ – кој е нејзиниот немир ?

Зана, домаќинка и сопруга во „На терапија“ – кој е нејзиниот немир ?

 

Жени, ајде да ја ребрендираме недела, наместо да работиме по дома, да направиме нешто убаво за себеси!

 

Зана, современа и амбициозна жена, сопруга на Гент и мајка на едно дете. Ако сопругот е како отворена книга, таа е како дненвик заклучен со катанец. Депресија? На терапија ќе доаѓа заедно со сопругот, но кој е всушност нивниот психолошки проблем? Зошто таа сака да абортира со второто дете? Љубовта во бракот згаснала или недоволната комуникација ги оддалечила младите сопружници?

 

 

Во улогата на несреќната сопруга Зана ќе ја гледаме Драгана Костадиновска. Од понеделник, 18 септември, ексклузивно на Сител телевизија следете ја приказната за Зана во македонската лиценцирана серија “На терапија” и дознајте зошто токму оваа серија ќе стане најгледана и најзборувана домашна програма на сите времиња.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Оваа есен на Телма ја следиме крими серијата за мексиканските „Наркоси“

Po Колумбија, продуцентите на “Наркос” се преселија во Мексико. Како започна и како се развиваше …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!