Почетна / Забава / Џеј Ло во љубовен триаголник со гејови!?

Џеј Ло во љубовен триаголник со гејови!?

Според последните гласини што го раздрмаа светот на шоу-бизнисот, Каспер Смарт во Џенифер Лопез гледал само спонзор што ќе ја промовира неговата работа. Наводно, овој млад танчер бил хомосексуалец!

 

 

Изворот што ја открил шокантната вест изјавил дека Каспер веќе долго време ужива во врска со маж, и оти неговата романтична приказна со латино дивата е всушност лажна приказна.

Лопез сеуште не изјавила ништо во врска со гласините, таа моментално се наоѓа на светска турнеја, а еден од танчерите што ја придружуваат на сцената е токму Каспер Смарт.

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!