Почетна / ФОТО / Чистачката на МРТ хит на социјалните мрежи

Чистачката на МРТ хит на социјалните мрежи

 

На Твитер се појави фотографија од студиото на Македонската телевизија каде при реализацијата на програмата „Дебата Избори 2014“ во кадар се појави џогерот на чистачката. Твитерџиите веќе направија различни шеги со оваа фотографија која стана хит.

Росаура е лик од шпанската серија „Касандра“ која глумеше слугинка.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Лила Филиповска конечно откри со кого го дели креветот

Во последното издание од “Пет за пет” на Алфа телевизија, гостинка беше познатата водителка Лила, …

error: Содржината е заштитена!