Почетна / Забава / Честитки за независноста на Македонија и од Ангелите

Честитки за независноста на Македонија и од Ангелите

Емилиа Атиас ни ја честита годишнината од независноста

 

 

Актерите од хит серијата „Ангели“ постојано испраќаат поздрави до македонските фанови, бидејќи знаат колку се посакувани и популарни во нашата земја. Не постои видео конверзација на која Ангелите не ја спомнуваат земјата на сонцето, а во традиција им прераснаа и честитките за годишнината од независноста на Македонија.

 

 

Минатата година повеќе аргентински актери на своите Твитер профили ни ја честитаа годишнината од независноста, а не изостанаа и оваа година. Имено, Турко Наим, сопругот на Емилиа Атиас која е позната како Сиело, вечерва (петок) на својот профил напиша „Feliz dia de la independencia de Macedonia“, а згодната актерка веднаш ја постави истата честитка и на нејзиниот профил.

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!