Почетна / Забава / Фото | Хурем Султан целата облеана во крв

Фото | Хурем Султан целата облеана во крв

 

Обожавателите на актерката Мерјем Узерли, која се прослави со улогата на Хурем во „Сулејман Величествениот“ се исплашиле откако ја виделе фотографијата која се појавила низ социјалните мрежи, на која Хурем целата е во крв и со пресечени вени.

 

 

Обожавателите на актерката Мерјем Узерли, која се прослави со улогата на Хурем во „Сулејман Величествениот“ се исплашиле откако ја виделе фотографијата која се појавила низ социјалните мрежи, на која Хурем целата е во крв и со пресечени вени.

 

 

Но, иако оваа фотографија исплашила многу луѓе, станува збор само за бизарна маска за Ноќта на вештерките. Да потсетиме дека актерката неодамна излезе од болница поради депресија, а кружеа и шпекулации дека сакала да се убие. Па, не е ни чудно што обожавателите се престрашиле од оваа фотографија.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Композиција од Дарија Андовска на над 35 радио-станици во целиот свет

На 13.10.2021 во 20ч во Биоскоп Балкан во Белград, во рамките на 67-то издание на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!