Почетна / ФОТО / Фото | Погледнете ги овие совршено извајани тела

Фото | Погледнете ги овие совршено извајани тела

 

Кели Брук и нејзиното ново набилдано момче Дејвид Меклтош се неразделни откако се запознаа на новогодишната забава.

 

 

Убавата Кели е снимена во Мајами како ужива во друштво на своето момче Дејвид, тетовираниот мускулест убавец кој не можеше да помине незабележано додека уживаше на плажа со саканата.

 

 

Новото момче на Брук е нејзин личен тренер, а доколку нивната врска потрае, веројатно можеме да очекуваме и некои промени на мускулите на оваа сексапилна девојка која има успешна кариера како модел.

 

 Курир

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото на денот | Каков е овој правопис на веб страната на Алфа?

Од неодамна, телевизија Алфа го промени изгледот на својот веб сајт, што нормално заслужува пофалба …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!