Почетна / МК Сцена / Фото | Ноне Неделковска одбра црно парче

Фото | Ноне Неделковска одбра црно парче

 

Поранешната пејачка Ноне Неделковска сеуште ужива во својата работа на брод, а според новите фотографии што ги објави на својот Фејсбук профил, Ноне и понатаму се дружи со црномурестото момче кое и претходно го забележавме во нејзините галерии. Ќе го правиме ли македонски зет?

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Даниел Данн ја преработи познатата песна од Владо Јаневски

Македонскиот пејач Даниел Данн направи препев на македонскиот евергрин на Владо Јаневски – “Чаирска романтика”. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!