Почетна / Забава / Фото | Младен Радуловиќ го покажа половиот орган

Фото | Младен Радуловиќ го покажа половиот орган

 

 

Дневниот весник Ало во своето ново печатено издание донесува шокантни фотографии: Младен Радуловиќ, поранешното момче на Сека Алексиќ и Анабела Буква, ѕвездата од регионалниот „Big Brother“ на девојките преку веб камера им го покажува својот полов орган. Непозната девоја го снимила Младен како мастурбира пред камера, а снимката ја доставила до редакцијата на споменатиот деневен весник. Дали поради ова Младен толку долг период го нема во јавниот живот, не се знае.

 

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интимен концерт на „Фрајле” на 16-ти март во „Македонска филхармонија”

ористејќи ги своите три гласа, маркантната појава и различниот сензибилитет, членките на новосадскиот бенд „Фрајле” …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!