Почетна / ФОТО / Фото | Кристијано Роналдо некогаш и сега

Фото | Кристијано Роналдо некогаш и сега

 

Кристијано Роналдо, кој денес важи за еден од најсексипилните мажи на светот, во својата младост не изгледал баш најдобро, всушност, изгледал очајно. Погледнете ја трансформацијата – Кристијано Роналдо некогаш и сега.

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!