Почетна / Телевизија / Х Фактор / Фото | Како се забавуваат ѕвездите од „Х Фактор“

Фото | Како се забавуваат ѕвездите од „Х Фактор“

 

Новото главно издание на „Х Фактор“ ќе се емитува во четврток поради тоа што во вторник во тој термин Сител телевизија ќе емитува новогодишна програма. Додека го очекуваме новото продолжение од шоуто каде пејачите ќе пеат во живо, полуфиналистите го користат слободното време за уживање, дружење, запознавање и секако фотографирање. Благодарение на социјалните мрежи постојано сме во тек со нивните активности.

 

 

Од заеднички дружби во кафеани, до интересни селфи фотографии, работна атмосфера, домашна атмосфера и секако доста интересни фотографии кои меѓу себе си ги објавуваат и тагнуваат на Фејсбук. Но да не ви објаснуваме, погледнете сами.

 

 

{gallery}122013/finalisti{/gallery}

Вистина.мк

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!