Почетна / Забава / Фото | Есма Реџепова се сликаше со Чак Бас?!

Фото | Есма Реџепова се сликаше со Чак Бас?!

Како ли успеала Есма Реџепова да се фотографира со заводникот од хит серијата „Gossip Girl“?!

 

Всушност, Есма Реџепова е особено зафатена со престојното издание на фестивалот „Евровизија“, тоа е само Ед Вествик со неговата мајка.  :))

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тони Зен: Aуто-туне користат и тие што знаат и тие што не знаат

Под влијание на американскиот хип-хоп, кон крајот на 90-тите години Тони (со уметничко име Тони …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!