Почетна / Забава / Фото | Дени Браун орално задоволен од обожавателка

Фото | Дени Браун орално задоволен од обожавателка

 

Пред 7 дена на концертот на Дени Браун во Минеаполис, се случи нешто што светот го немаше видено досега. Имено, при настаппот на раперот на сцената се појавиле неколку обожавателки од кои едната клекнала на колена и почнала орално да го задоволува.

По бурните и негативни реакции на јавноста, во одбрана на раперот се јави неговата колешка Кети Прајд, која е заедно со него на турнејата.

„Што требаше Дени да стори? Таа веќе го имаше „во уста“. Ако ја турнеше, ќе ја турнеше во лице или ќе ја удреше со ногата, а и најнежноото движење веднаш ќе беше протолкувано како злоставување и тоа во момент кога сите гледаат што се случува. Мажи кои туркаат жени – не изгледа убаво особено кога луѓето фотографираат. А, дури и да се досетеше да ја турне нежно, без тоа да изгледа како да ја удира во лице веднаш ќе се соочеше со обвиненија и напади на неговата маженственост. Ќе го прогласеа за геј. Тоа е кошмар за секој рапер“, објаснила таа.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бебек ја поканува публиката на концертите во Охрид и Битола

Видео поздрав од легендарниот Жељко Бебек, по повод претстојните концерти кои ќе се одржат овој …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!